Cennik

Ofertę dobieramy do potrzeb klienta. Sugerowany przez nas tryb to 2×55 minut tygodniowo.
Cena zależy od liczebności grupy oraz dni w których odbywają się zajęcia. 

Podane ceny dotyczą jednej jednostki lekcyjnej. Po ustaleniu dni nauki oraz liczebności grupy przygotujemy cennik na cały rok szkolny. Obowiązuje płatność miesięczna z góry do 15-dnia każdego miesiąca. Stawka na każdy miesiąc jest zależna od ilości spotkań.

Podręczniki są dodatkowo płatne. Staramy się dobierać ofertę do indywidualnych potrzeb. Korzystamy z podręczników renomowanych wydawnictw albo tworzymy własny program nauczania i korzystamy z autorskich materiałów specjalnie opracowanych dla nietypowych kursów.