Metoda

JAKO PIERWSZA SZKOŁA NA KASZUBACH OFERUJEMY PAŃSTWU

NAUKĘ JĘZYKÓW OBCYCH

NAJSKUTECZNIEJSZĄ METODĄ BEZPOŚREDNIĄ 

Metoda bezpośrednia pozwala nauczyć się w atrakcyjny i przyjemny sposób tego, 
co w nauce języka niezbędne i najważniejsze: mówienia oraz rozumienia ze słuchu.
Zajęcia Direct Method for English odznaczają się bardzo intensywnym tempem, 
co ma pomóc Słuchaczowi w przełamywaniu barier językowych i zapewnić mu maksymalny kontakt z językiem w trakcie trwania zajęć.
 

 PROWADZIMY KURSY Z JĘZYKÓW:

ANGIELSKIEGO

NIEMIECKIEGO

ROSYJSKIEGO

FRANCUSKIEGO

HISZPAŃSKIEGO

WŁOSKI

BONUSY:

BEZPŁATNA LEKCJA PRÓBNA - zapraszamy Państwa na bezpłatne zajęcia, które pomogą podjąć decyzję czy metoda przez nas proponowana jest dla Państwa odpowiednia!

PŁYTA CD można jej słuchać w drodze do domu, do pracy, podczas przygotowywania kolacji. Ważne aby powtarzać lekcje jak najczęściej - wtedy efekty są najlepiej widoczne!

W podręczniku English designed with Direct Method znajdą Państwo kupon rabatowy, dzięki któremu można skorzystać z bezpłatnego kursu online na nowej platformie Direct Language Hub www.dlhub.eu PLATFORMA INTERNETOWA dostępna 24 godziny/dobę.

 

W TRAKCIE NASZYCH KURSÓW UCZNIOWIE PRACUJĄ NA PUBLIKACJACH, KTÓRE MAJĄ ZA ZADANIE ZACIEKAWIĆ I ZACHĘCIĆ DO ROZWIJANIA KOMPETENCJI JĘZYKOWYCH. METODY ORAZ NARZĘDZIA NASZEJ PRACY DOBIERAMY DO GRUPY W TAKI SPOSÓB, ABY UCZEŃ CHĘTNIE PRACOWAŁ I UCZĘSZCZAŁ NA ZAJĘCIA - ROZWIJAŁ SIĘ. 

DLATEGO TEŻ CIĄGLE POSZUKUJEMY NOWYCH, CIEKAWYCH ROZWIĄZAŃ DOPASOWANYCH DO ZMIENIAJĄCEGO SIĘ ŚWIATA I CHARAKTERYSTYKI WSPÓŁCZESNEGO UCZNIA. 

Kim jest nasz uczeń? 

W naszej ofercie są nie tylko kursy metodą Direct, ale też kursy standardowe, których celem jest wykształcenie AMBITNEGO ucznia, który wie że język obcy jest podstawą światowej komunikacji i chce go poznać jak najlepiej.  

Podręczniki, które wybieramy mają za zadanie rozwijać KOMPETENCJE XXI WIEKU razem z rozwijaniem umiejętności językowych. Nasz uczeń nie ma kompleksów, z każdym człowiekiem znajdzie temat do rozmowy, również w języku obcym. 

Kursy wzbogacają NATURALNĄ CIEKAWOŚĆ młodego człowieka.