Kursy z języka hiszpańskiego – ESPAÑOL? SÍ, GRACIAS

•Liczba zajęć w roku: ok. 68

•Liczba osób w grupie: 2-8 osób

•Kursy dla dzieci i dorosłych

•Czas trwania zajęć: 2 x 55 minut/2 x 90 minut

•Monitorowanie postępów

•Bieżący kontakt z lektorem

•Podsumowanie semestralne i roczne

•Nowoczesny podręcznik, praca na lekcji z udziałem tablicy interaktywnej i nowoczesnych rozwiązań technologicznych

Nasze kursy z języka hiszpańskiego prowadzone są zarówno z native speakerami jak i z Polakami, dla których nauczanie języka hiszpańskiego jest pasją. Zajęcia prowadzone są w sposób różnorodny. Nauczyciel bazuje na pracy z podręcznikiem, ale wykorzystuje również tablicę interaktywną, gry i zabawy językowe, a w przypadku grup dziecięcych również projekty. Zajęcia zawierają też aspekt kulturowy, aby poczuć klimat krajów hiszpańskojęzycznych.

Od samego początku lektorzy starają się aktywizować kursantów do używania języka hiszpańskiego używając różnych metod i narzędzi.

Komfort i efektywność  

Naszym celem jest, aby nauka w naszej szkole językowej była efektywna i komfortowa. Dlatego chcemy, aby liczebność grup i poziom poszczególnych uczestników sprzyjały aktywnej komunikacji, dynamice pracy. Kursant zostaje zakwalifikowany do grupy po wcześniejszej diagnozie w postaci testu poziomującego. Tworząc grupy w ten sposób mamy pewność, że poziom nauki jest wyrównany, dzięki czemu przyrost wiedzy jest stały.  

Materiały 

Podczas naszych kursów uczniowie pracują na nowoczesnych podręcznikach renomowanych wydawnictw (np. Draco, Direct Espanol).

Cel kursu

  • osiągnięcie kompetencji językowych odpowiadających danemu poziomowi 
  • usystematyzowanie zdobytej wiedzy oraz poszerzenie dotychczasowych umiejętności
  • przekazanie informacji o kulturze krajów hiszpańskojęzycznych

Przykładowe materiały:

http://www.dllab.eu/books/spanish

https://wydawnictwodraco.pl