Misja i wizja

Czego oczekujemy od lektora Cool School

Pasji do nauczania, miłości do ludzi oraz prowadzenia zajęć w sposób atrakcyjny i ciekawy. Ważna jest również wymowa, musi być miła dla ucha oraz bezbłędna.

Sympatia oraz miłe usposobienie pełni kluczową rolę zarówno w procesie nauczania jak i w kontakcie z rodzicem, tak samo jak kultura osobista, nawet w stresującej sytuacji. Wiara w ludzi i ich postęp to niezbędna cecha nauczyciela.

Lektor Cool School jest z nami w stałym kontakcie, odpisuje na SMS-y , maile i odbiera telefony.
Wyróżnia się optymizmem i energią. Dotrzymuje obietnic, a w przypadku braku możliwości ich spełnienia, współpracuje aby jak najlepiej wybrnąć z problemu.

Last but not least – jest gotowy do ciężkiej pracy, innej od standardów, zmiennej i wymagającej. Szkoła stale się rozwija – a z nią lektorzy, brnie na wyżyny, podstawą jest praca zespołowa, dążenie do wspólnego celu, który ciągle ewaluuje, bo nasz rozwój nigdy się nie skończy. Każdy zakończony etap daje nieocenioną satysfakcję, która jest wspólnym wypracowanym owocem pracy.

Lektor Cool School uczestnicy w życiu szkoły, angażuje się w nią i wspólnie dąży do perfekcji, bo chcemy być najlepsi. 🙂