E-learning

JAK ROZPOCZĄĆ KORZYSTANIE Z PROGRAMU?

1. REJESTRACJA. Najpierw należy wejść na stronę www.dlhub.eu zarejestrować się i kliknąć LINK AKTYWACYJNY otrzymany na adres e-mail.

2. UZYSKAJ DOSTĘP DO KURSU. Następnie zalogować się, wejść na podstronę KURSY, odnaleźć kurs “English designed with Direct Method” oraz kliknąć UZYSKAJ DOSTĘP.

3. KUPON RABATOWY. Aby uzyskać bezpłatny dostęp do kursu, należy odnaleźć w swoim podręczniku kupon rabatowy, wpisać go w pole KUPON RABATOWY i zatwierdzić PRZYCISKIEM ZE STRZAŁKĄ obok tego pola.

 

JAK ROZPOCZĄĆ NAUKĘ NA PLATFORMIE

1. START KURSU. Po zalogowaniu wystarczy przejść do strony KURSY i kliknąć przycisk START KURSU obok kursu “English designed with Direct Method”.

2. POZIOM. Jeżeli Słuchacz chce korzystać z kursu do podręcznika wyższego niż Book 1, powinien najpierw kliknąć USTAWIENIA, następnie wybrać odpowiednią książkę, np. poziom BOOK 3 oraz kliknąć ZAPISZ.

3. REVISION. Po kliknięciu START KURSU Użytkownik najpierw znajdzie się w trybie powtórkowym REVISION, w którym zmierzy się ponownie z zadaniami, które rozwiązał poniżej wymaganego wyniku podczas poprzednich wizyt w programie (w HISTORII kursu są zaznaczone na czerwono).

4. NEW MATERIAL. Po rozwiązaniu zadań z trybu powtórkowego, program przełączy się automatycznie w tryb nowego materiału NEW MATERIAL, w którym Słuchacz rozwiązuje kolejne nowe zadania, kontynuując od miejsca, w którym zakończył pracę podczas poprzedniego logowania.

Zobacz nową funkcję na naszej platformie internetowej – chat, w którym możesz ćwiczyć język obcy w rozmowie z użytkownikami z kilkudziesięciu krajów!

Wystarczy:

♦ włączyć chat (ikona w prawym górnym rogu ekranu),

♦ wybrać awatar i uzupełnić proste informacje o sobie,

♦ wyszukać użytkowników według języka, którego chcesz się uczyć,

♦ i już możesz zaczynać rozmowy!

Już dziś poćwicz w praktyce to, czego nauczyłeś się z naszych kursów!

♦ Direct Language Hub www.dlhub.eu