Nasi native speakerzy

Lektorka native speaker języka hiszpańskiego – Susana Raso

Kilka słów o tym, dlaczego wybrała pracę w Cool School. I highly recomend Cool School. We have a very individual approach to every student, we try to adapt to their needs and availability. Our team is very professional and there is a very good atmosphere between us, we work with a smile and we are always ready to help.
Cool School is not only the „coolest” language school I have ever worked, is simply the BEST!

Lektorka native speaker języka niemieckiego – Natalie Plotkowiak

Kilka słów o tym, dlaczego naucza i jakie ma doświadczenie.
Urodziłam i wychowałam się w Hamburgu.
W wieku 16/17 lat mieszkałam przez pół roku w USA i rok w Nowej Zelandii, gdzie chodziłam do szkoły.
Lubię być nauczycielem w Cool School, ponieważ lubię patrzeć, jak wiedza moich studentów rośnie i mogą się rozwijać. Spotykam wielu różnych ludzi i każdy dzień jest inny, ale także dlatego, że mam świetny i pomocny team.
Oprócz nauczania uwielbiam podróżować i poznawać nowych ludzi i ich kulturę.

Lektorka native speaker języka rosyjskiego – Olena Lensha

Kilka słów o tym, dlaczego wybrała pracę w Cool School.
Ciągły rozwój, przyjemne otoczenie, przyjazny kolektyw – to wszystko jest pracą w Cool School. Kiedy idziesz na zajęcia z uśmiechem i nie musisz martwić się o nic, oprócz nauczania i podwyższenia poziomu wiedzy uczniów.
Często są prowadzane szkolenia – gdzie można się dokształcić i poznać coś nowego, narady – gdzie się spotykamy żeby odnaleźć szlaki do podwyższenia poziomu nauczania i gdzie wiesz, że usłyszą i biorą pod uwagę opinie każdego. Czy to nie jest praca marzeń dla wielu z nas?